امروزه اکثر درب‌های ورودی خانه‌ها و ساختمان‌ها از نوع درب‌های ضد سرقت یا امنیتی هستند؛ اگر هم ساختمان یا خانه‌ای از این درب ورودی استفاده نمی‌کند، می‌بایست از صاحب آن ساختمان یا خانه بپرسید که چه حسی درباره این نوع درب‌ها دارد، چون که به احتمال بسیار زیاد با چنین پاسخی روبه‌رو می‌شوید: می‌خواهم به‌زودی یکی از آنها را به جای این درب قدیمی نصب کنم. در این مقاله به چرایی این پاسخ می‌پردازیم و می‌گوییم که چرا همه ما باید از درب‌های ضد سرقت استفاده کنیم.

ترکیب زیبایی و امنیت ضمانت‌شده

می‌توان گفت درب‌های ضد سرقت کامل‌ترین نوع درب هستند که دو معیار اصلی و وظیفه هر درب تمام‌عیاری را ادا می‌کنند: زیبایی و امنیت. اولین و اساسی‌ترین دلیل به‌وجود آمدن و شکل گرفتن ایده ساخت درب در ذهن انسان بالا بردن امنیت خانه‌اش بوده. وقتی که یک نوع درب «ضد سرقت» نامیده می‌شود، این یعنی که دیگر انسان پرمشغله امروزی لازم نیست نگران باشد که مبادا وقتی خانه نیست یا وقتی که در خانه‌اش دارد استراحت می‌کند مورد آزار، اذیت و تهدید غریبه‌های خطرناکی چون ها قرار بگیرد. گذشته از این‌که درب‌های ضد سرقت دارای امنیت بسیار بالایی هستند، تنوع طراحی در آنها و استفاده از ف، چوپ و دیگر عناصر صنعتی باعث می‌شود شما هیچ نگرانی بابت زیبا بودن دروازه ورودی به خانه‌تان داشته باشید. تصور کنید می‌خواهید یک اتومبیل بخرید و برای خرید یک اتومبیل معیارهایی چون کارایی، امنیت و زیبایی جز معیارهای اصلی هر فردی در خرید چنین محصولی هستند. وقتی شما یک اتومبیل خریداری کنید که تمام این مولفه‌ها را داشته باشد، علاوه بر این‌که خودتان تماما راضی هستید، مدام با تعریف و تمجید دوستان و آشنایان روبه‌رو می‌شوید و از این افراد می‌شنوید که آنها هم قصد خرید چنین محصولی را دارند. همین موضوع درباره درب‌های ضد سرقت نیز صدق می‌کند.

 

قابلیت شخصی‌سازی فوق‌العاده

درب‌های ضد سرقت علاوه بر این‌که به خودی خود دارای طرح‌های چشم‌نواز و جذابی هستند، قابل شخصی‌سازی نیز هستند. چه نوع روکشی می‌خواهید روی درب ضد سرقت خود بکشید و ظاهر آن شخصی‌سازی کنید؟ می‌خواهید درب خانه یا محل کارتان به‌صورت خودکار یا الکترونیک قفل شود؟ می‌خواهید دربی سفارش دهید که چون درب‌های قدیمی یا سنتی حس خاصی به میهمانان‌تان بدهد؟ همه این کارها را به‌راحتی می‌توانید با سفارش و خرید درب‌های ضد سرقت انجام دهید. همان‌طور که بالاتر نیز گفتیم، درب‌های ضد سرقت ترکیبی کامل از هر چیزی هستند که انسان مدرن و امروزی نیاز دارد.

عایق‌هایی بی‌نظیر

درب‌های ضد سرقت علاوه بر ویژگی‌های بالا، به‌عنوان عایق‌هایی بی‌مانند نیز شناخته می‌شوند. این نوع درب‌ها عایق‌هایی صوتی، حرارتی و رطوبتی فوق‌العاده‌ای هستند و همین آنها را تبدیل به سپرهایی محافظتی و نفوذناپذیر تبدیل می‌کند؛ سپرهایی که در هیچ فصلی دچار خرابی، خوردگی یا زنگ‌زدگی نمی‌شوند. علاوه بر این، این نوع درب‌ها از ردوبدل شدن هوا نیز جلوگیری می‌کنند؛ یک ویژگی که باعث می‌شود هوای خانه یا محل کارتان همیشه بر وقف مراد شما باشد. ویژگی نفوذناپذیری هوا از محیط بیرون باعث می‌شود که شما نگران هجوم ات به داخل ساختمان نیز نباشید.

حتما دیگر تا الان متوجه شده‌اید که می‌توانید از درب‌های ضد سرقت چه انتظاراتی داشته باشید. با خرید این درب‌ها نه تنها روی امنیت و زیبایی خانه سرمایه‌گذاری می‌کنید، بلکه آرامش خاطر و آسایش خود و خانواده‌تان را نیز به سطح دیگری می‌برید. ما در SGP Doors بهترین و با کیفیت‌ترین درب‌های ضد سرقت را تولید می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که شما با سفارش و خرید درب‌های تولیدی ما هم زیبایی، هم امنیت و هم کارایی را به خانه و محل کار خود می‌برید. وظیفه ما تضمین امنیت شما به بهترین صورت ممکن است.

 

http://doors.sgpco.com

 

 


SGP درب های امنیتی درب‌های ,سرقت ,ضد ,درب ,امنیت ,نیز ,ضد سرقت ,درب‌های ضد ,علاوه بر ,این نوع ,نوع درب‌هامنبع

مزایای درب ضد سرقت ایرانی

درب های ضد سرقت | تاریخچه ی تولید و مزایا

چرا باید از درب‌های ضد سرقت استفاده کنیم؟

درب های ضد سرقت SGP DOORS

چند نوع درب امنیتی داریم؟

چرا باید از درب‌های ضد سرقت استفاده کنیم

تفاوت درب‌های لوکس داخلی با درب‌های چوبی

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

نوبهار | راهنمای جامع و کامل هرچی بخوای همینجاس!!!!!!! گالری شمیس مجرمان بی گناه ارسال ایمیل تبلیغاتی Azin Sepehr Saman دستگاه تصفیه آب روزمرگی های ما FILMMM وبسایت شکیبایی