دو نوع از محبوب‌ترین و پرکاربردترین درب‌ها، درب‌های چوبی و درب‌های ضدسرقت هستند که بسیاری حتی با بررسی بسیار موقعیت و شرایط ساختمان خود نمی‌توانند تصمیم نهایی را در انتخاب یکی از این دو نوع درب‌ را بگیرند. ما در این مطلب سعی داریم به شما کمک کنیم که چگونه از بین درب‌های چوبی و درب‌های ضدسرقت یکی را انتخاب کنید. در نهایت، تصمیم نهایی را شما با توجه سلیقه و نیازهای خود می‌گیرید و ما در این مطلب با توجه به هر موقعیت و شرایط پیشنهاد انتخاب یک گزینه را به شما می‌دهیم.

همان‌طور که می‌دانید یا حدس می‌زنید، درب‌های امنیتی یا ضدسرقت با توجه به اسم‌شان اولویت را امنیت قرار می‌دهند و سپس زیبایی. درب‌های چوبی تقریبا عکس درب‌های امنیتی هستند و بیشتر زیبایی را در اولویت ارائه به مشتری خود قرار می‌دهند. با توجه به این مولفه‌ها، چیزی رایج‌تر است و می‌توانیم به وضوح در کشورمان ببینیم، استفاده بیشتر از درب‌های چوبی به‌عنوان درب‌های داخلی و استفاده بیشتر از درب‌های ضدسرقت به‌عنوان درب‌های ورودی است. این جریان رایج پیشنهاد ما نیز است، اما با توجه به جایگاه و شرایط ساختمان شما این انتخاب‌ها می‌توانند تغییر کنند.

برای مثال، اگر شما در منطقه‌ای امن و با حضور نگهبانی زندگی می‌کنید، چه در یک ویلا مستقر هستید و چه در یک مجتمع مسی، می‌توانید با خیال راحت‌تری یک درب چوبی برای درب ورودی خانه‌تان سفارش دهید. اگر در مناطق پرت‌تر و خلوت‌تر شهر ساکن هستید، چه خانه ویلایی دارید یا چه خانه مسی واقع در مجتمع پیشنهاد می‌شود که برای درب ورودی خانه‌تان یک درب امنیتی یا ضدسرقت خریداری کنید. درب‌های امنیتی یا ضدسرقت انواع مختلفی دارند و همین تنوع در آنها باعث می‌شود بتوانید از آنها در هر موقعیت و شرایطی بهره ببرید؛ که این ویژگی خیال افراد محتاط را تا حد زیادی راحت می‌کند و از دغدغه‌های فکری‌شان می‌کاهد.

 

 

ای مسی که فاصله بگیریم، می‌رسیم به ساختمان‌های تجاری، رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها و. . برای دفترهای کاری، باز هم با توجه به منطقه امن و ناامن می‌بایست تصمیم گرفت که چه نوع دربی نصب کرد. علاوه بر این مهم، سلیقه و حوزه کسب‌وکار نیز می‌تواند مولفه مهمی در انتخاب و سفارش درب ورودی اصلی دفتر کار باشد. پیشنهاد می‌شود برای درب ورودی دفاتر کاری و دفاتر نمایندگی درب ضدسرقت از نوع درب لوکس امنیتی تهیه کنید تا هم از نظر زیبایی و هم امنیت خیال‌تان راحت باشد. البته، ناگفته نماند که اکثر دفاتر کاری در مجتمع‌ها واقع شده‌اند که خودشان دارای نگهبانی و درب‌های ورودی امنیتی هستند. پس با توجه به این نکته، می‌توانید در صورت تمایل درب‌های چوبی را نیز به‌عنوان گزینه خرید در اولویت قرار دهید. خوبی درب‌های چوبی برای استفاده در این مکان‌ها این است که حس آرامش خاصی را می‌توانند به کارکنان و دیگر افراد که به دفتر رفت‌وآمد دارند، منتقل کنند و در کل جلوه‌گر فضای خاصی برای دفتر باشند. برای انتخاب درب‌های داخلی دفترهای کاری نیز پیشنهاد می‌شود اتاق‌هایی که در آنها اطلاعات یا وسایل ارزشمندی قرار دارد را با یک درب امنیتی لوکس مجهز کنید و دیگر اتاق‌ها را با درب‌های چوبی.


گذشته از بحث دفاتر کاری و نمایندگی‌ها، رستوران‌ها، کافی‌شاپ و غذاخوری‌ها را داریم که می‌توان در کنار این دسته‌بندی هتل‌ها و مهمان‌خوانه‌ها را نیز مورد بررسی قرار داد. این دسته‌بندی ساختمان‌ها به‌علت کاربرد گردشگری و تفریحی که دارند، می‌بایست در وهله اول به زیبایی اهمیت بدهند و سپس به امنیت. البته، هتل‌ها و مهمان‌خوانه‌ها می‌بایست هم مولفه زیبایی و هم امنیت را در یک سطح مورد توجه قرار دهند؛ زیرا حوزه کسب‌وکار آنها مجاب می‌کند که هم به فکر جذب مهمان و مشتری باشند و هم به فکر امنیت و آرامش آنها. برای هتل‌ها و مهمان‌خوانه‌ها پیشنهاد می‌شود حتما درب ورودی خود را یک درب امنیتی لوکس انتخاب کنند تا بتوانند با خیال راحت‌تری به کسب‌وکار خود بپردازند. در مورد رستوران‌ها، کافی‌شاپ و غذاخوری‌ها نیز پیشنهاد می‌شود درب‌های چوبی را در اولویت قرار دهند و سپس درب‌های امنیتی لوکس که باز هم با توجه به سبک و سیاق هر رستوران یا کافی شاپ، هر کدام از این انتخاب‌ها می‌تواند جای دیگری را پر کند. شایان توجه است که همیشه برای افراد محتاطی که چنین کسب‌وکاری دارند، گزینه درب‌های امنیتی ثانویه چون درب‌های مشبک و دیگر درب‌ها نیز وجود دارد. این افراد می‌توانند پس ازز نصب درب چوبی مورد نظر خود، با نصب درب‌های امنیتی دیگر از این حیث نیز اطمینان حاصل نمایند.

فکر می‌کنیم که دیگر ذهنیت لازم برای انتخاب هر نوع از درب‌های چوبی و امنیتی را برای‌تان ایجاد کرده باشیم و امیدواریم اط اطلاعات نوشته شده در این مطلب استفاده مفیدی کرده باشید. ما در شرکت SGP Doors تولیدکننده هر دو نوع این درب‌ها و دیگر انواع مختلف آنها هستیم که به‌صورت سفارشی نیز برای مشتریان خود درب‌های چوبی و امنیتی طراحی و تولید می‌کنیم. SGP Doors به‌عنوان یکی از معتمدترین شرکت‌ها در زمینه صنعت ساختمان و شهرسازی تضمین می‌کند که با تولید درب‌های چوبی و امنیتی هم زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد و هم امنیت تام را.

 http://doors.sgpco.com

 


SGP درب های امنیتی درب‌های ,امنیتی ,چوبی ,درب ,هم ,توجه ,درب‌های چوبی ,با توجه ,توجه به ,چوبی و ,درب‌های امنیتیمنبع

مزایای درب ضد سرقت ایرانی

درب های ضد سرقت | تاریخچه ی تولید و مزایا

چرا باید از درب‌های ضد سرقت استفاده کنیم؟

درب های ضد سرقت SGP DOORS

چند نوع درب امنیتی داریم؟

چرا باید از درب‌های ضد سرقت استفاده کنیم

تفاوت درب‌های لوکس داخلی با درب‌های چوبی

مشخصات

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

این نه منم talash سختی گیر رزینی اجاره خودرو موفقیت پرسش مهر شماره20 فروش آنلاین درب اتوماتیک ارزان zula game سی سی چت|افغان چت|افغانستان چت|کابل چت|هرات چت|قندهار چت|سی تو چت آرش دانلود